Organisatie

Dagelijks bestuur:

Voorzitter: Richard Sitton
T: 06-53666335
E: richard.sitton@vvspijkenisse.nl

Penningmeester: Dylan van Hengel
T: 06-23913939
E: dylan@vvspijkenisse.nl

Secretaris: Ilse Mijnans
T: 06-53616181
E: ilse.mijnans@vvspijkenisse.nl

Bestuur:

Voorzitter Jeugdcommissie: Hans Brekelmans
T: 06-53261791
E: hans.brekelmans@vvspijkenisse.nl

Voetbaltechnische zaken: Aren Buvens
T: 06-51517387
E: aren.buvens@vvspijkenisse.nl

Facilitaire en algemene zaken: Imke van Dommele
E: im.vandommele@vvspijkenisse.nl

Communicatie: Dennis Groenenboom
T: 06-24677803
E: communicatie@vvspijkenisse.nl

Kantinezaken: vacant

Voorzitter Business Club: vacant

Ere voorzitter:

Piet Vlug

Wedstrijdzaken:

Wedstrijdzaken senioren 1e en 2e: Look Lugtenburg
T: 0181-618163
E: wedstrijdzaken.senioren@vvspijkenisse.nl

Wedstrijdzaken lagere senioren/dames: Vacature
E: wedstrijdzaken.senioren@vvspijkenisse.nl

Wedstrijdsecretaris jeugd: Vacature
E: wedstrijdzaken.jeugd@vvspijkenisse.nl

Leden-Administratie/Contributie: Ineke Meulendijk
T: 06-25021616
E: ledenadministratie@vvspijkenisse.nl

Scheidsrechterscoördinator: Vacature
E: scheidsrechterszaken@vvspijkenisse.nl

Algemeen:

Website: Thom Jansen, Sven Tilleman en Dennis Groenenboom
E: webmaster@vvspijkenisse.nl 

Redactie: Piet van Dijk

Spijkenisse TV: Martin Smit

Materiaalbeheer (ballen enz.): Margery Engelen -Doelgani
E: materiaalbeheer@vvspijkenisse.nl

Veiligheidscoördinator 1ste: Jurgen Zwaans
T: 06-26464094
E: veiligheidscoordinator@vvspijkenisse.nl

THE JAGGER CASINO
Estron Group
Life & Finance
Voskamp
Shops United
Sanisale
ING
Allport Industrial and Martime Supllies B.V.
Keuken sale
Rulewave
Ringelberg
365 Wonen
Prosel Nederland B.V. – Rotterdam
Montaza Personeelsdiensten B.V. – Spijkenisse
KluppsSportwear
Kippie Spijkenisse
JUMBO
Gutteling
Cafe Johan
Hugo Trumpy
De Hypotheker - Spijkenisse
Maers Groep
Karsten Installatie
M Point
Rijnland
Watertuin Spijkenisse
Sport 2000 Spijkenisse
Zorbra De griek
Orient
Vlierodam B.V.
Studio New Media
DrieKleur
Oosterman Hoveniers
Specsavers Spijkenisse
Planten & Zo
OrthoSpijkenisse – Krajenbrink
Bakro Transport
Hoogenboom
Olijf
ECP tegelwerken
Containermaat
ABS
Ouwerkerk
Pappagallo
Newes
Onego
GSM Reparatie Centra
Stoer
Smith
Mr. P. Smit Advocaat
Pol Rotterdam
Van der Ent Top Mover
MA de Vries Exploitatiemaatschappij
Autoverhuur v.d. Sluijs
VHC
Zpress
Auto Storm
Stender Project Support BV
Spijkkapel