Organisatie

Dagelijks bestuur:

Voorzitter: Richard Sitton
Tel: 06-53666335
E: richard.sitton@vvspijkenisse.nl

Penningmeester: Dylan van Hengel
Tel: 06-23913939
E: dylan@vvspijkenisse.nl

Secretaris: Ilse Mijnans
Tel: 06-53616181
E: ilse.mijnans@vvspijkenisse.nl

Bestuur:

Voorzitter Jeugdcommissie: Hans Brekelmans
Tel: 06-53261791
E: hans.brekelmans@vvspijkenisse.nl

Voetbaltechnische zaken: Aren Buvens
Tel: 06-51517387
E: aren.buvens@vvspijkenisse.nl

Facilitaire zaken en algemene zaken: Imke van Dommele
E: im.vandommele@vvspijkenisse.nl

Communicatie: Dennis Groenenboom
Tel: 06-24677803
E: communicatie@vvspijkenisse.nl

Kantinezaken: vacant

Voorzitter Business Club: vacant

Ere voorzitter:

Piet Vlug

Wedstrijdzaken:

Wedstrijdzaken senioren 1e en 2e: Look Lugtenburg
Tel: 0181-618163
E: wedstrijdzaken.senioren@vvspijkenisse.nl

Wedstrijdzaken lagere senioren/dames: Vacature
E: wedstrijdzaken.senioren@vvspijkenisse.nl

Wedstrijdsecretaris jeugd: Vacature
E: wedstrijdzaken.jeugd@vvspijkenisse.nl

Leden-Administratie/Contributie: Ineke Meulendijk
Tel: 06-25021616
E: ledenadministratie@vvspijkenisse.nl

Scheidsrechterscoördinator: Vacature
E: scheidsrechterszaken@vvspijkenisse.nl

Algemeen:

Website: Thom Jansen, Sven Tilleman en Dennis Groenenboom
E: webmaster@vvspijkenisse.nl 

Redactie: Piet van Dijk

Spijkenisse TV: Martin Smit

Materiaalbeheer (ballen enz.): Margery Engelen -Doelgani
E: materiaalbeheer@vvspijkenisse.nl

Veiligheidscoördinator 1ste: Jurgen Zwaans
Tel: 06-26464094
E: veiligheidscoordinator@vvspijkenisse.nl

Shops United
Life & Finance
THE JAGGER CASINO
Sanisale
Estron Group
Voskamp
WOONING
ING
Allport Industrial and Martime Supllies B.V.
Keuken sale
Rulewave
Ringelberg
365 Wonen
Prosel Nederland B.V. – Rotterdam
Montaza Personeelsdiensten B.V. – Spijkenisse
KluppsSportwear
Kippie Spijkenisse
JUMBO
Gutteling
Cafe Johan
Hugo Trumpy
De Hypotheker - Spijkenisse
Maers Groep
Karsten Installatie
M Point
Rijnland
Rook Groep
Watertuin Spijkenisse
Sport 2000 Spijkenisse
Zorbra De griek
Orient
Vlierodam B.V.
Studio New Media
DrieKleur
Oosterman Hoveniers
Specsavers Spijkenisse
Planten & Zo
OrthoSpijkenisse – Krajenbrink
Bakro Transport
Hoogenboom
Holland werkt
ECP tegelwerken
Containermaat
ABS
Ouwerkerk
Uct transport bv
Newes
Onego
GSM Reparatie Centra
Smith
Mr. P. Smit Advocaat
Pol Rotterdam
Van der Ent Top Mover
MA de Vries Exploitatiemaatschappij
Autoverhuur v.d. Sluijs
VHC
Zpress
Auto Storm