Comp Datum Tijd Wedstrijd Scheids Veld
6e klasse 17 feb 08:30 Spijkenisse JO9-3 - Spartaan'20 JO9-7   veld 2
5e klasse 17 feb 08:30 Spijkenisse JO9-4 - Maense, FC JO9-2   veld 2
1e klasse 17 feb 08:30 Spijkenisse MO13-1 - Binnenmaas, FC MO13-1   veld 3
2e klasse 17 feb 08:30 Spijkenisse JO8-6 - VFC JO8-4 Rijswijk, D (Damian) van veld 2
5e klasse 17 feb 08:30 Spijkenisse JO9-5 - Flakkee JO9-1   veld 2
8e klasse 17 feb 08:30 Spijkenisse JO13-11 - Rotterdam United JO13-4   veld 5
8e klasse 17 feb 08:30 Meeuwenplaat JO11-3 - Spijkenisse JO11-10   veld 2
8e klasse 17 feb 08:30 DBGC, JO11-3 - Spijkenisse JO11-11 Noord, T. (Teun) van veld 2
2e klasse 17 feb 08:30 Kethel Spaland, vv JO8-3 - Spijkenisse JO8-5   Veld 2 licht
Hoofdklasse 17 feb 08:30 Zestienhoven JO8-1 - Spijkenisse JO8-1   veld 3 AGE
5e klasse 17 feb 08:30 Kethel Spaland, vv JO11-2 - Spijkenisse JO11-6   Veld 3 licht
3e klasse 17 feb 08:45 v.v. Hekelingen JO13-2G - Spijkenisse JO13-5 Blaas, A.J.C. (Ton) veld 6
7e klasse 17 feb 09:00 Brielle JO13-5G - Spijkenisse JO13-9   Veld 4
7e klasse 17 feb 09:00 sjo DBF JO11-1 - Spijkenisse JO11-8   veld 2
1e klasse 17 feb 09:30 Spijkenisse JO9-1 - Feyenoord, sc JO9-2   veld 2
1e klasse 17 feb 09:30 Spijkenisse JO9-2 - CWO JO9-1   veld 2
7e klasse 17 feb 09:45 Spijkenisse JO11-12 - Botlek, SC JO11-4   veld 3
1e klasse 17 feb 09:45 Spijkenisse JO11-1 - Feyenoord, sc JO11-2   veld 3
1e klasse 17 feb 09:45 Poortugaal JO8-2 - Spijkenisse JO8-2   veld 3 licht
5e klasse 17 feb 09:45 Overmaas JO11-2 - Spijkenisse JO11-7   veld 2
3e klasse 17 feb 09:45 Rozenburg JO8-2 - Spijkenisse JO8-4   veld 2
3e klasse 17 feb 10:00 Spijkenisse JO13-4 - Charlois, sv JO13-3 Pasten, G.A. (Gino) veld 4
5e klasse 17 feb 10:00 Nieuwenhoorn, JO9-3G - Spijkenisse JO9-6   veld F
1e klasse 17 feb 10:30 Spijkenisse JO11-2 - Spartaan'20 JO11-4   veld 2
5e klasse 17 feb 10:30 Spijkenisse JO11-5 - OVV JO11-3   veld 2
8e klasse 17 feb 10:30 Meeuwenplaat JO13-2 - Spijkenisse JO13-10   veld 1
6e klasse 17 feb 10:45 v.v. Hekelingen JO11-4 - Spijkenisse JO11-9   veld 3
4e klasse 17 feb 11:00 Spijkenisse JO13-6 - Barendrecht JO13-5   veld 5
3e klasse 17 feb 11:00 Spijkenisse JO11-4 - SHO JO11-4   veld 3
4e klasse 17 feb 11:00 Spijkenisse JO11-3 - GHVV'13 JO11-1   veld 3
2e klasse 17 feb 11:45 NSVV JO8-2 - Spijkenisse JO8-3   veld 5
5e klasse 17 feb 12:45 Spijkenisse JO13-8 - Rozenburg JO13-2   veld 1
1e klasse 17 feb 13:15 SVV JO13-1 - Spijkenisse JO13-2   veld 1
1e klasse 17 feb 13:30 Spartaan'20 JO13-6 - Spijkenisse JO13-3   veld 2