• Aad is in vele functies actief geweest binnen de voetbalvereniging Spijkenisse. Hij is als secretaris vele jaren bestuurslid geweest en was tevens vele jaren elftalleider van Spijkenisse 1. De laatste jaren organiseerde Aad de traditionele Nieuwjaarswedstrijd bij de v.v.Spijkenisse en was hij trouw supporter bij zowel thuis- als uitwedstrijden van ons vlaggenschip.

  Slechts enkele maanden geleden had Aad het bericht gekregen dat hij een ernstige ziekte had. Wij zijn geschokt en bedroefd dat zijn ziekte hem ons zo snel heeft doen ontvallen.

  Crematie vindt woensdag 7 november om 11.30 uur plaats. Crematorium Rotterdam.

  Het bestuur en de leden van de v.v.Spijkenisse wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte met dit grote verlies.

  Bestuur v.v.Spijkenisse

  2 november 2018: Na overleg met en op verzoek van de familie de Keijzer zullen wij Aad herdenken bij de wedstrijd Spijkenisse -XerxesDZB. De familie zal op de speeldag, 24 november aanwezig zijn. Vlaggen zullen die dag halfstok hangen, eerste elftalspelers zullen met rouwbanden spelen en voor aanvang zullen wij 1 minuut stilte in acht nemen.

  Aad de Keijzer (58) overleden