• Businesspartner AH Lodder Sterrenhof gevestigd in winkelcentrum Sterrenhof in Spijkenisse heeft de sponsorovereenkomst met v.v. Spijkenisse verlengd met 3 jaar.

    Eigenaar Angela Platschorre-Lodder is de drijvende kracht achter het familiebedrijf. Klantvriendelijkheid is het handelsmerk van de AH Lodder supermarkt. Angela ziet er op toe dat de ruim 100 medewerkers servicegericht zijn om de klanten tevreden te stellen. Onze leden weten daarom ook de weg te vinden naar de supermarkt.

    Maatschappelijke betrokkenheid staat hoog in het vaandel bij Angela. Als businesspartner sponsort AH Lodder Sterrenhof ook twee jeugdteams en incidentele activiteiten zoals het jaarlijkse Jeugdkamp. Angela is een pleitbezorger voor het ondersteunen van lokale ondernemers.

    Wij verheugen ons op de voorzetting van de plezierige samenwerking.

    Albert Heijn Lodder Sterrenhof verlengt sponsorovereenkomst Albert Heijn Lodder Sterrenhof verlengt sponsorovereenkomst 1