• Verslagen hebben we het nieuws vernomen dat Armin Iriškić afgelopen weekend is overleden. Rouwkaart is onder het bericht toegevoegd.

  Armin was al een tijdje ziek.

  Armin was een talentvolle keeper, die een aantal jaren in onze jeugdselecties heeft gekeept.

  Komende zaterdag zullen alle vriendschappelijke wedstrijden bij vvSpijkenisse vooraf worden gegaan door 1 minuut stilte ter nagedachtenis aan Armin. 

  18 maart

  Armin heeft bij ons 2 jaar in de Academy gekeept en 2 jaar in het jeugdvoetbal. Aanstaande zaterdag zal Armins uitvaart plaatsvinden. De rouwstoet zal om 8.45 vanaf Armins school, De Ring van Putten, vertrekken. Wie afscheid wil nemen is hierbij, rekening houdend met onderlinge afstand, van harte welkom. De voorkeur van de family is dat iedereen zich in het wit kleedt.
  Geen ballonnen, maar neem een witte roos of andere witte bloem mee met een kaartje voor Armin en leg deze op de voorbij rijdende rouwauto. De rouwstoet rijdt daarna via Schiedam naar zijn laatste rustplaats in Kralingen.
  Wegens de corona maatregelen kunnen daar maar 30 mensen bij aanwezig zijn.

  Op https://www.memori.nl/gedenkplaats/armin-iriskic kan een bericht voor Armin en zijn familie worden achtergelaten.

  Wij wensen zijn naasten, familie, vrienden en iedereen die hem kende heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

  Leden en bestuur van vv Spijkenisse

  Armin's rouwkaart

  Informatie Schiedam

  Informatie Kralingen