• Bert Bak werd op bijna 9-jarige leeftijd in 1962 lid van Spartaan20, speelde in hun hoogste jeugdelftallen en debuteerde als 17-jarige in 1971 in het eerste elftal. Hij was een goede voetballer én een bijna niet van de bal te zetten spits. Van 1971 tot 1976 speelde Bert vijf seizoenen in het eerste, waarna hij vertrok naar het op zaterdag spelende Spijkenisse, destijds de top van het amateurvoetbal. Bert beleefde bij ons vele successen en bleef Spijkenisse ook na zijn voetbalpensioen volgen.

    Wij wensen zijn vrouw, (klein-)kinderen, familie, vrienden en iedereen die hem kende heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

    Op www.cvu.nl  is een gedachtenispagina voor Bert waar u een condoleance of persoonlijk bericht kunt achterlaten.

    Leden en bestuur van vv Spijkenisse

    Bert Bak (68) overleden 1