• Spijkenisse 2 heeft met 0-0 gelijk gespeeld tegen Rijnmond Hoogvliet Sport 2. 

    Spijkenisse had de meeste aanspraak op de winst. In de eerste helft werd het meerdere malen gevaarlijk. Job Bakema testte oud Spijkenisse-keeper Gino-vanni Boom vanuit de tweede lijn en Bas van der Meer tikte de bal na een onderschepping net naast. De thuisploeg deed in de vorm van de lepe Mitchell de Wit van zich horen, maar zijn kopbal ging net naast. Vlak voor rust moest Rhody Crans gestrekt naar de hoek, hij tikte de bal naast de paal.

    Rijnmond Hoogvliet Sport kwam beter in de wedstrijd na de rust. Met veel doorzettingsvermogen maakten de Botreep-bewoners het Spijkenisse erg lastig.
    Job Bakema schoot 10 minuten voor tijd een vrije trap snoeihard op de deklat. De allergrootste kans was voor Kevin Lagendijk, maar hij raakte de bal maar half en hielp de kans om zeep.