• Op zaterdag 22 juni 2024 vond de derde editie van de Business Cup plaats.

  De derde editie van de VV Spijkenisse Business Cup was een groot succes. Het weer was fantastisch, de sportieve prestaties waren uitstekend en het eten en drinken vielen goed in de smaak. We willen alle deelnemers en bezoekers hartelijk bedanken voor hun aanwezigheid. Ook bedanken we de mensen van de EHBO, de scheidsrechters, alle vrijwilligers, de Gemeente Nissewaard en de "werkploeg" die de dag erna hielp opruimen.

  Een speciale felicitatie gaat naar Allport voor het succesvol verdedigen van hun titel. Hoewel de beker op ludieke wijze was "gestolen", is hij weer terug bij jullie!

  De loterij was een groot succes dankzij de vele sponsoren die bijdroegen. We willen in willekeurige volgorde bedanken: Charlison Benschop, Genieten met Passie, Baron Rum, Thon Hotels, Sport 2000 Spijkenisse, Forward Logistics, Under the Bridge-festival en Brother Beer.

  Een bijzonder bedankje aan Klupp Sportswear voor het beschikbaar stellen van de hesjes voor het toernooi.

  Alle foto's zijn HIER terug te vinden.

  Noteer alvast eind juni 2025 in je agenda, want dan hopen we de vierde editie nog beter en sterker te organiseren!

  Met vriendelijke en sportieve groet,
  De sponsorcommissie & organisatie Business Cup