• De Technische Jeugdcommissie is momenteel bezig de trainersstaf van de Jeugdopleiding voor seizoen 2023/2024 in te vullen. De Technische Jeugdcommissie hoopt deze eind februari 2023 rond te hebben.

    Dani Kämpfer zal volgend seizoen de O17 onder zijn hoede nemen.

    Het zal Dani zijn zevende seizoen als hoofdtrainer in onze Jeugdopleiding worden. Dani is in het bezit van UEFA-C en hoopt in juni 2023 UEFA-B te halen. Dani is met zijn 25 jaar een jonge ambitieuze trainer met al heel wat ervaring op divisieniveau. Zijn uitdaging is talentvolle spelers verder te helpen in hun ontwikkeling om uiteindelijk te kunnen doorstromen naar de O23 en het eerste elftal.

    Dani zal zich de komende maanden al gaan oriënteren op de huidige O16.

    Wij wensen Dani veel succes met zijn nieuwe uitdaging.