• Spijkenisse speelt op zaterdag 27 mei 2023 een cruciale thuiswedstrijd tegen ODIN'59 uit Heemskerk.

  De belangen zijn enorm voor de groen-witten. Concurrent SC Feyenoord zag de wedstrijd tegen ASV De Dijk afgelopen zaterdag afgelast worden. De veiligheid kon niet worden gegarandeerd door de aanwezigheid van tientallen 'in het zwart geklede Ajax-supporters'. De wedstrijd is inmiddels gespeeld en door SC Feyenoord gewonnen met 0-2. SC Feyenoord is daardoor veilig.

  Spijkenisse speelt tegen ODIN'59. De Heemskerkers zijn in het bezit van een periodetitel en spelen zodoende nacompetitie om promotie naar de Derde Divisie te bewerkstelligen. Rechtstreekse concurrent Jodan Boys speelt tegen Zwaluwen. WNC mag op bezoek bij kampioen Kloetinge.
  Winst is het enige dat telt voor Spijkenisse om directe degradatie te voorkomen!

  Spelers en staf zullen er alles aan doen om deze cruciale wedstrijd om te zetten in winst. 

  Uw steun is KEI-HARD nodig! Kom daarom massaal naar Spijkenisse - ODIN'59 en schreeuw Spijkenisse naar de overwinning!

  Spijkenisse - ODIN'59
  Zaterdag 27 mei 2023, 14:30
  Sportpark Jaap Riedijk, Spijkenisse
  De wedstrijd wordt gespeeld op veld 6 en de entree is gratis!
  Na afloop zet het DJ-duo W&G de kantine op z'n kop

  Swingend het seizoen afsluiten: 13 en 27 mei DJ's en optredens! 1