• Spijkenisse heeft met 5-3 gewonnen van FC Dordrecht O21. Vooral de openingsfase was zeer vermakelijk, want in het eerste kwart van de wedstrijd waren er al zes doelpunten gemaakt.

  Al na twee minuten opende Tiemo de Man de score, nadat Rowdy Rijsdijk op de paal schoot. Acht minuten later verdubbelde De Man zijn doelpuntenproductie en de voorsprong. Weer drie minuten later produceerde Spijkenisse een aanval over veel schijven, met Julièn Gret als eindstation. De aanvoerder lobte de bal over de doelman heen.
  Twee minuten na dit doelpunt maakte Gret zijn tweede: Hij ramde de bal van 25 meter in de hoek.

  Tiemo de Man maakte in de 23e minuut zijn derde van de avond. 5-0 na 23 minuten!
  De gasten deden een minuut later uit een hoekschop iets terug en vlak voor rust kwamen zij op 5-2.

  In het tweede bedrijf wisselde trainer Peter Wubben vijf spelers. Steven van Tilburg (vorig jaar nog Spijkenisse 2) maakte zijn officieuze debuut, Ray Kroon was gelukkig fit genoeg voor speelminuten en ook Mitchel Botzen mocht zijn opwachting maken in de verdediging.

  FC Dordrecht kwam na een kwartier in de tweede helft nog terug tot 5-3, maar meer gebeurde er niet.

  Spijkenisse: Micky de Ligt, Mauro Daviraz, Endurance Alade, Ilias El Fargougui, Jaydon Gomes Alves, Alessandro Franzoso, Tiemo de Man, Julièn Gret, Rowdy Rijsdijk, Dylan de Melo da Silva Goncalves, Manasse Labid.

  In de rust vervingen Steven van Tilburg, Ray Kroon, Mitchel Botzen, Jayson Candeia en Mark Schenk hun teamgenoten Jaydon Gomes Alves, Julièn Gret, Alessandro Franzoso, Rowdy Rijsdijk en Tiemo de Man.

  Het abitrale trio bestond uit Henk van Doeselaar, Naldo van Beek en Senna Crans. De heren hadden alles onder controle en hebben de wedstrijd prima geleid.