• De boys en girls van de JO14-3 houden zich dit jaar goed staande in de 1e klasse. Helaas nog geen punten gepakt in de eerste 2 wedstrijden, jammer, want dat hadden er ook zo maar 6 kunnen zijn.

    Vandaag kon "De Bende van Ellende" volle bak aan de slag. De eerste helft begon de JO14-3 supersterk en was het veruit de betere ploeg op het veld. Mooi combinatiespel en een paar hele grote kansen. Helaas (nog) geen doelpunten. Het laatste kwartier zakte ze wat in en kwam Binnenmaas weer een beetje terug in de wedstrijd.

    Ruststand 0-0

    In de tweede helft waren de boys en girls van de JO14-3 heer en meester op het veld. Prachtig voetbal wat resulteerde in 3 hele mooie doelpunten. Daarna zakte ze weer in beetje in en kwam de tegenstander terug naar 3-1. Het werd dus nog even spannend toen Binnenmaas  de 3-2 maakte werd het nog spannender....

    Maar ze hebben toch die 3 punten gepakt. Mooie pot van een leuk team dat vandaag weer heeft laten zien dat ze gewoon in die 1e klasse horen