• Elk jaar is de Technische Commissie van Voetbalvereniging Spijkenisse druk bezig met het vormen van onze selectie. Welke spelers komen, welke vertrekken en welke blijven het groen-wit trouw?

  Opnieuw hebben drie spelers aangegeven ook volgend seizoen graag bij Spijkenisse te voetballen. Dwaite "Brobbey" Duurham is sterk teruggekomen van zijn zware blessure en speelt volgend seizoen in ons groen en wit. Ook de multifunctionele Xander Buitenhek blijft bij Spijkenisse. De derde "verlenger" is Dylan de Melo da Silva Goncalves. De sterke spits is ook volgend seizoen te bewonderen op Jaap Riedijk. We zijn blij dat deze spelers hun verblijf bij onze club hebben verlengd.

  Drie spelers blijven Spijkenisse trouw, twee nieuwe spelers versterken de selectie 2

   

  Versterkingen
  Twee spelers van regioclubs hebben toegezegd volgend seizoen voor Spijkenisse te willen spelen. Shakur Zichem is een middenvelder en actief bij SV Poortugaal. Jordi Breestraat, in de jeugd actief in onze eigen jeugdopleiding, komt volgend seizoen terug naar Spijkenisse en is nu speler van Zuidland. Welkom!

  Drie spelers blijven Spijkenisse trouw, twee nieuwe spelers versterken de selectie 3

  Een overzicht van spelers die komen, blijven of vertrekken staat hier.