• Op Tweede Pinksterdag, maandag 20 mei 2024, worden de finales van de BetCity Cup en de Sir Winston Fun & Games Cup, misschien beter bekend als de VoetbalRijnmond Cup, gespeeld. CVV Berkel is de gastheer voor in totaal 19 finales.

    In alle vroegte spelen Spijkenisse O13 en O12 hun finales. Spijkenisse O13 won nipt van Zwaluwen in de halve finale en speelt tegen Barendrecht, terwijl O12 Zestienhoven ruim opzij zette en nu mag aantreden tegen Betrokken Spartaan. Om 8:30 trappen de beide teams af.

    Om 15:00 is het de beurt aan Spijkenisse 1. Het vlaggenschip wist indrukwekkende resultaten te boeken tegen hoger spelende teams. Kers op de taart was de terechte 0-3 overwinning bij Smitshoek. De finale wordt gespeeld tegen TOGB, dat uitkomt in de Derde Divisie.

    Het volledige schema van die dag staat HIER

    Finales BetCity Cup en Sir Winston Fun & Games Cup met 3 Spijkenisse-teams