• Spijkenisse is de tweede seizoenshelft met een monsteroverwinning begonnen. In Amsterdam-Noord werd De Dijk met 1-8 verslagen.

  Een Gret-ig begin: Aanvalsleider Julièn Gret vond het net in de derde, vierde, zesde en achtste minuut en zette zijn ploeg dus binnen no-time op een 0-4 voorsprong. Mika Weerts maakte zijn rentree na vervelend blessureleed en maakte (naast in totaal 3 assists) de 0-5 in de elfde minuut.
  Een begin om niet snel te vergeten dus. Obed Kwofie maakte zo'n elf minuten later van afstand de 1-5, dat ook de ruststand bleek.

  Na de thee zorgden Bradley Tuinfort (2x) en Jawad Bellahsan voor de groen-witte doelpuntenproductie.

  De Dijk - Spijkenisse 1-8 (1-5)
  '2 - '4 - '6 - '8 Julièn Gret
  '11 Mika Weerts
  '22 Obed Kwofie
  '61 Jawad Bellahsan
  '66 - '84 Bradley Tuinfort

  Spijkenisse: Ragip Ozrak, Jayson Donk, Sirano Kartosonto ( '26 Jawad Bellahsan), Morris de Hoog, Daan van der Harst, Dwaite Duurham, Alessandro Franzoso ('80 Duane Tjen-A-Kwoei), Daan Bourgonje, Ricardo van Twist ('68 Neal van Buuren), Mika Weerts ('68 van der Pluijm), Julièn Gret ('46 Bradley Tuinfort)

  Man van de wedstrijd: Julièn Gret (foto)

  Gret-ig begin in Amsterdam resulteert in monsteroverwinning: 1-8