• Het seizoen zit erop voor de JO14-3, de "Bende van Ellende", zoals trainer Alex Jansen het team altijd noemt.

  "Weer een seizoen met de "Bende van Ellende" afgesloten. En hoe! We sloten af met de wedstrijd van het jaar: Ouders tegen Kids. Tussen de felle en stevige duels door werd er gelukkig voldoende gelachen. Sommigen zal na de wedstrijd het lachen wel vergaan als de spierpijn voelbaar wordt!

  Ik heb weer genoten van dit team. Ondanks dat het team af en toe eens flink op scherp gesteld moest worden was het een heel leuk seizoen. Ik ben daarom supertrots op dit team wat zich heel netjes gehandhaafd heeft in de 1e klasse.
  Alle spelers zullen nu hun rust nemen en gaan genieten van de zomervakantie.
  Volgend seizoen zijn we weer terug en we doen regelmatig verslag!

  Ik wens alle volgers een fijne vakantie toe!

  Alex Jansen"