• Heeft u moeite met het betalen van de rekeningen? Komt u iedere maand tekort en vindt u het lastig om rond te komen?

    Het preventieteam van de gemeente Nissewaard kan u helpen bij het vinden van een oplossing. Wij bieden bijvoorbeeld een vrijblijvend en gratis financieel adviesgesprek. In dit gesprek bespreken wij samen uw maandelijkse inkomsten en uitgaven en kunnen wij u gericht adviseren en eventueel doorverwijzen, zodat u meer grip op uw financiën zult krijgen. Wij hebben veel kennis van alle fondsen en voorzieningen, zowel landelijk als lokaal, die eventueel aangevraagd kunnen worden. Ook werken bij samen met allerlei maatschappelijke partners binnen Nissewaard, waarvan u eventueel gebruik kunt maken.

    Wij bieden ook gratis budgettrainingen aan die worden gegeven door een medewerker van het preventieteam, tevens ervaringsdeskundige.

    Meer informatie kunt u vinden via https://www.nissewaard.nl/hulp-bij-geldzorgen/hulp-bij-geldzorgen/hulp-voor-inwoners.htm

     

    Hulp bij geldzorgen