• Op donderdag 9 november 2023 was het weer zover! Traditioneel is er ieder jaar in november een sponsoravond met een “thema”.

    Dit jaar was het Italiaanse avond met Birra Moretti bij binnenkomst en hapjes van onze sponsor Pappagallo. We kunnen stellen dat de opkomst goed was en de sfeer nog beter! De loterij was een groot succes door bijdrages van Genieten met Passie, Baron Rum, Bouwbedrijf Spijkenisse en oud-jeugdspeler van vv Spijkenisse en sterkhouder van PSV Jerdy Schouten (shirt). Nadat de prijzen waren “verdeeld” haakte de selectie en staf aan, waarbij de sponsoren konden bijpraten met hen over hun belevingen. Een fijn gegeven van dit moment is dat “we” bovenaan staan in de competitie en meedoen voor het kampioenschap.

    We willen iedereen bedanken voor hun bijdrage, hun opkomst en hun enthousiasme. De sponsorcommissie is al druk aan het brainstormen voor het thema van 2024!

    Italiaanse avond Businessclub: Bellissimo! Italiaanse avond Businessclub: Bellissimo! 1