• Vandaag bereikte ons het trieste bericht dat op zondag 15 november Jaap Kraijo is overleden. Jaap werd 81 jaar.

  Jaap verrichte vele functies binnen onze vereniging.
  Zo was hij in de jaren 80 elftalleider. Hij was ook de organisator van menig klaverjastoernooi, Pasen en Kerst. Klaverjassen gebeurde eind jaren 80, begin 90 ook vaak op de maandagavonden. 

  Jaap was ook één van de technische mensen die direct betrokken was bij de bouw van het nieuwe complex Sportpark Jaap Riedijk, waar hij zich later bij de werkploeg voegde voor allerlei hand en span diensten.

  Zoon Robin Kraijo is oud eerste elftal speler en een van onze sponsoren. De kleindochter van Jaap heeft jaren bij ons gevoetbald. Zijn kleinzoon zet die traditie op dit moment voort en speelt in één van onze jeugdteams.

  Wij condoleren de familie Kraijo en hun dierbaren en wensen hen alle sterkte toe met het verwerken van dit grote verdriet.

  Leden en bestuur van vv Spijkenisse