• De Technische Jeugdcommissie heeft voor volgend seizoen de vacature voor onze O14 Academy team kunnen invullen.

  Jay End zal de nieuwe trainer worden.

  Jay is 27 jaar en heeft al ruime ervaring als trainer/coach. Hij heeft de laatste 2 jaar de selectiejeugd getraind bij Kozakken Boys en daarvoor 3 jaar de selectiejeugd bij IFC. Jay is in het bezit van UEFA-C en heeft zich inmiddels ingeschreven voor de opleiding UEFA-B.

  Jay wil met de overstap naar Spijkenisse Academy een volgende stap zetten in zijn trainerscarrière. Met zijn gedrevenheid en ervaring als jeugdspeler bij FC Dordrecht hoopt hij de spelers van de O14 volgend seizoen verder te helpen in hun ontwikkeling. Jay zal zich de komende maanden al gaan oriënteren bij Spijkenisse en specifiek bij de huidige O13 groep.

  Wij wensen Jay veel succes met zijn nieuwe uitdaging.

   

  Automatische concepten 6