• De Technische Jeugdcommissie is momenteel bezig de trainersstaf van de Jeugdopleiding voor seizoen 2024/2025 in te vullen en is blij te kunnen melden dat Jay End volgend seizoen trainer zal zijn van Spijkenisse O13.

    Jay is 28 jaar en heeft ruime ervaring als trainer/coach. Hij traint dit seizoen Spijkenisse O14 en was eerder actief in de jeugdopleidingen van Kozakken Boys en IFC. Jay is bezig met het afronden van zijn cursus VC3. Met zijn gedrevenheid en ervaring als jeugdspeler bij FC Dordrecht hoopt hij de spelers van de O13 volgend seizoen verder te helpen in hun ontwikkeling.

    Jay zal worden geassisteerd door Erik Ouwerling. Erik is nieuw bij de club en is voorheen trainer geweest bij o.a. BVCB, Zestienhoven en Nieuwerkerk.
    Van harte welkom, Erik!

    Succes, mannen!

    Jay End nieuwe trainer Spijkenisse O13