• Spijkenisse heeft afgelopen week afscheid genomen van Jeroen Bossche. De Hoofdjeugdopleiding en trainer van O19 heeft in januari al aangekondigd de functie niet meer te kunnen combineren met zijn werkzaamheden en Spijkenisse te verlaten. Hij mag zich inmiddels een "echte groen-witte" noemen.

  Jeroen kwam in 2017 bij VV Spijkenisse als trainer van O17 en Hoofd Voetbalopleiding (onderbouw). Na het vertrek van Richard Mank werd Jeroen Hoofd Jeugdopleiding. Door een moeilijk in te vullen trainersvacature had Jeroen ook de O19 onder zijn hoede.

  Jeroen, bedankt voor de afgelopen jaren en we hopen je snel weer eens langs de lijn te zien!

  Namens het bestuur, staf en kader van de Academy.

  Jeroen Bossche zwaait af als HJO en trainer

  Jeroen ontvangt een mooi aandenken uit de handen van Hans Brekelmans

  Jeroen Bossche zwaait af als HJO en trainer 1

  Een symbolische overdracht: Jeroen Bossche met zijn opvolger Peter Drijver