• De Technische Jeugdcommissie heeft voor volgend seizoen de trainersvacature voor Spijkenisse O19 kunnen invullen.

  John Stougje gaat zijn ervaring inbrengen om de O19 naar een hoger divisieniveau te brengen en de spelers voor te bereiden op de stap naar de seniorenselecties (eerste en O23). De huidige O19 groep bestaat voornamelijk uit O18 spelers en staat, aangevuld met O17 spelers, voor een mooie sportieve uitdaging komend seizoen.

  John is geen onbekende bij Spijkenisse. Als oud eerste elftalspeler bij vv Spijkenisse heeft hij na zijn voetbalcarrière de stap gezet naar het trainerschap. John heeft ruime ervaring als eerste elftal trainer bij SC Botlek en GHVV en weet wat nodig is voor spelers om een geslaagde stap te zetten naar de seniorenselecties. John is 53 jaar en in het bezit van UEFA B (TC 2).

  John heeft al een kijkje genomen bij de huidige O19 en kijkt uit naar een mooie uitdaging en de samenwerking met oude bekenden en de nieuwe HJO.

  Wij wensen John veel succes.

  Technische Jeugdcommissie

  John Stougje nieuwe trainer Spijkenisse O18

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Foto: Henk Kraak/SC Botlek)