• Hallo allemaal,

  Op zondag 8 september 2024 doe ik mee aan de Amsterdam City Swim. Hiervoor ga ik 2,1km zwemmen in de Amsterdamse grachten.
  Het doel van de Amsterdam City Swim is om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor wetenschappelijk onderzoek naar de dodelijke ziekte ALS én om de kwaliteit van leven van ALS-patiënten te verbeteren. Het is inmiddels een jaarlijks terugkerend evenement waarbij de afgelopen jaren al meer dan 13 miljoen euro is opgehaald voor onderzoek naar ALS.

  Om hier nog meer aandacht voor te vragen en zoveel mogelijk mensen te bereiken zou ik jullie via deze weg de link willen delen waarbij je een steentje bij zou kunnen dragen. Dus mocht je dit willen, dan kan dat via de onderstaande link.

  https://www.amsterdamcityswim.nl/fundraisers/julien-gret

  Verder is het ook een fantastisch evenement om bij te wonen. Dus mocht je zondag 8 september 2024 niets te doen hebben: Kom dan de duizenden zwemmers aanmoedigen in het hartje van Amsterdam.

  In ieder geval alvast bedankt!

  Julièn Gret
  Aanvoerder Spijkenisse 1

  Gret-ig begin in Amsterdam resulteert in monsteroverwinning: 1-8