• De Technische Jeugdcommissie is momenteel bezig de trainersstaf van de Spijkenisse Academy voor seizoen 2024/2025 in te vullen.

    Het is daarom blij te kunnen melden dat Kelvin Broere volgend seizoen trainer/coach is van Spijkenisse O14. Volgend seizoen gaat Kelvin beginnen aan de KNVB-opleiding VC3 en zal zich zo verder ontwikkelen binnen de club.

    Voor de 26-jarige trainer wordt het zijn 4e seizoen bij de Spijkenisse Academy, waarvan het 3e jaar als hoofdtrainer.

    Kelvin kan niet wachten om met zijn gepromoveerde team mee te groeien op landelijk niveau en nieuwe uitdagingen aan te gaan. Hij is bezig met het formeren van zijn staf en zal o.a. worden geassisteerd door Muammar Gümüs en Orhan Ayyildiz.

    Veel succes en plezier, mannen!

    Kelvin Broere trainer Spijkenisse O14 (2024/2025)