• Bijna 2850 Nederlanders hebben vandaag (26 april 2023) een lintje gekregen. Met deze koninklijke onderscheiding worden mensen in het zonnetje gezet die bijzondere verdiensten verleenden aan de samenleving. Eén van de 2850 gelukkigen is een lid van Voetbalvereniging Spijkenisse: Leo van der Slot

    Leo is al sinds 1957 lid van onze club. Hij was na zijn actieve voetballoopbaan teamleider van het beruchte 13e elftal dat als oudste team het Guiness Book of Records haalde. Op dit moment is hij al meer dan 30 jaar onze kantinebeheerder en lid van onze werkploeg. Hij verricht nog altijd allerhande klusjes voor onze vereniging en draait nog bardiensten.

    Een voorbeeld voor velen en een meer dan terechte onderscheiding. Van harte gefeliciteerd, Leo!

    Leo van der Slot benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau Leo van der Slot benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau 1