• De Technische Jeugdcommissie is momenteel bezig de trainersstaf van de Jeugdopleiding voor seizoen 2024/2025 in te vullen. 

  Levi Kämpfer zal volgend seizoen opnieuw de O12 (JO13-2) trainen/coachen.

  Voor Levi wordt het het 4e seizoen als hoofdtrainer in de jeugdopleiding. Hiervoor is hij assistent-trainer geweest bij verschillende divisieteams. Levi hoopt snel de opleiding UEFA VC-2 af te ronden.

  Levi is pas 22 jaar maar loopt ondanks zijn jeugdige leeftijd al jaren mee in de opleiding. Hij kiest bewust voor een geleidelijke opbouw van zijn trainerschap en maakt als trainer een mooie ontwikkeling door. Levi is een echte teamspeler en ondersteunt de andere Academy-trainers waar mogelijk, niet in de laatste plaats ook voor zijn eigen ontwikkeling. Zijn uitdaging is wederom om komend seizoen een team neer te zetten dat een jaar later op divisie niveau kan spelen.

  Zijn assistenten zijn Deveano Lima, Romano Molema en Lesley Brurer, waarmee er een mooie trainersstaf gecreëerd is.

  Wij wensen Levi, Deveano, Romano en Lesley veel succes!

  Levi Kämpfer volgend seizoen opnieuw trainer O12