• Spijkenisse heeft thuis verloren van Kloetinge. De Zeelandse groen-witten zegevierden met een minimale score op Jaap Riedijk: 0-1.

  Om klokslag 14:30 floot scheidsrechter Luc Baars voor het begin. Kloetinge zette Spijkenisse vast op eigen helft en liet zien dat het voor niets anders was gekomen dan een overwinning. Slechts een speldenprik kon Spijkenisse uitdelen. Daan Bourgonje kon helaas niet voldoende afdrukken. Luttele minuten later kopte Kyle Doesburg zijn ploeg op een terechte voorsprong: 0-1. Jawad Bellahsan was vlak voor rust nog het dichtst bij de gelijkmaker.

  Gedaanteverwisseling
  Spijkenisse kwam anders uit de kleedkamer. Feller, meer gedreven en met een grotere aanvalsdrang. Jawad Bellahsan en Dwaite Duurham deden verwoede pogingen tot het maken van de gelijkmaker. Een wereldredding van Mitchell Braafhart was broodnodig Mika Weerts van scoren af te houden. Kloetinge hield stand tegen een slotoffensief en kon zo weer drie punten bijschrijven.

  Volgende week is Spijkenisse vrij van competitieverplichtingen. Op zaterdag 25 februari staat de uitwedstrijd tegen Capelle op de rol.

  Spijkenisse - Kloetinge 0-1 (0-1)
  33. Kyle Doesburg 0-1

  Spijkenisse: Ragip Ozrak, Xander Buitenhek ('70 Marvin van der Pluijm), Sirano Kartosonto, Morris de Hoog, Jayson Donk ('46 Mark Schenk), Dwaite Duurham ('85 Reilly Bakboord), Alessandro Franzoso ('81 Daan van der Harst), Daan Bourgonje ('46 Bradley Tuinfort), Mika Weerts, Jawad Bellahsan, Julièn Gret.

  Man van de wedstrijd: Sirano Kartosonto

  Foto's Sven Tilleman: klik hier
  Foto's Wensley Tuinfort: klik hier

  Helpt u ook mee om zoveel mogelijk slachtoffers in Turkije en Syrië levensreddende noodhulp te kunnen bieden?
  Doneer nu.

  Minimale nederlaag tegen koploper Kloetinge 3 Minimale nederlaag tegen koploper Kloetinge 2 Minimale nederlaag tegen koploper Kloetinge 1 Minimale nederlaag tegen koploper Kloetinge