• De Technische Commissie van Voetbalvereniging Spijkenisse is in deze periode van het seizoen druk bezig met het formeren van een selectie. We zijn daarom verheugd te kunnen melden dat we drie talentvolle spelers aan onze selectie hebben weten toe te voegen.

  Micky de Ligt keept op dit moment bij Hekelingen in het eerste elftal. De talentvolle doelman werd vorig jaar met zijn ploeg kampioen in de 4e klasse. Welkom Micky!

  Mutaties: Drie nieuwe talenten in de selectie 2

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Foto: VV Hekelingen)

  De andere twee talenten voetballen al hun hele "voetballoopbaan" bij Spijkenisse. Job Bakema en Steven van Tilburg spelen allebei in Spijkenisse 2, het derde prestatieve seniorenteam van onze vereniging. Beide talenten zijn dusdanig opgevallen dat hen nu de kans wordt geboden om hun kunsten in de selectie te vertonen. Succes mannen!

  Mutaties: Drie nieuwe talenten in de selectie 1 Mutaties: Drie nieuwe talenten in de selectie

   

   

   

   

   

   

   

   

  Een overzicht van alle spelers die komen, blijven en vertrekken: klik hier