• Het Bestuur is verheugd alle leden te mogen uitnodigen voor de Nieuwjaarswedstrijd en Nieuwjaarsreceptie op zaterdag 7 januari 2023. Na een aantal jaren niets te kunnen/mogen organiseren is dit gelukkig weer mogelijk en luiden we graag met onze leden het nieuwe jaar in.

    De Nieuwjaarswedstrijd Spijkenisse - Oud Spijkenisse zal om 12:30 beginnen.
    De Nieuwjaarsreceptie begint om 15:00.

    Uiteraard zal voorzitter Arno de Man met u terugkijken op het afgelopen jaar en kijken we vooruit. Daarnaast willen we van de situatie gebruik maken om alle jubilarissen in het zonnetje te zetten. De jubilarissen die de afgelopen jaren niet zijn gehuldigd worden dat op zaterdag 7 januari 2023 wel. Alle jubilarissen zullen nog een persoonlijke uitnodiging ontvangen.

    Tot dan!

    Nieuwjaarswedstrijd en -receptie op zaterdag 7 januari 2023