• Kampioenen, olé-olé! Het is Spijkenisse JO12-3, JO11-5 en JO9-3 zaterdag gelukt om het kampioenschap binnen te slepen.

  JO12-3 won recent de koppositie in een rechtstreeks duel met Zinkwegse Boys. Nadat de 3 punten over de pont meegenomen werden naar Spijkenisse, was het 2-2 gelijkspel tegen Simonshaven genoeg voor het kampioenschap.

  JO11-5 promoveerde na een eerder kampioenschap in de 2e klasse, tot ieders verbazing, niet naar de 1e klasse. Na een hele goede fase daarna mocht het toch promoveren. In de 1e klasse liet JO11-5 iedereen de hielen zien en met "15-uit-5" is het kampioenschap meer dan terecht. Een mooie prestatie!

   

  JO9-3 mocht zich ook kronen tot kampioen. Na de wedstrijd smaakten de patatjes in de bestuurskamer lekkerder dan ooit tevoren!
  Als klap op de vuurpijl was een deel van het team ballenjongen bij het eerste elftal!

  Gefeliciteerd allemaal!