• Grote beslissingen neemt u in overleg met uw notaris.

    Dat is precies waarvoor Ouwerkerk Notariaat het juiste adres is. Niet alleen voor particulieren maar ook voor bedrijven. U kunt bij Ouwerkerk Notariaat terecht voor levering- en hypotheekaktes, testamenten, levenstestamenten, samenlevingsovereenkomsten, aktes voor diverse ondernemingsvormen en adviezen. Op de website www.ouwerkerknotariaat treft u brochures aan en meer informatie over het werk van een notaris. Ouwerkerk Online ( www.ouwerkerkonline.nl) is het onderdeel van Ouwerkerk Notariaat waar je 24/7 direct zelf opdracht geeft voor het verzorgen van bijvoorbeeld  levering en hypotheek, samenlevingsovereenkomst of een verdeling (bij scheiden).

    Ouwerkerk is al jaren Businessclublid bij vv Spijkenisse en vindt de binding met de regio erg belangrijk. Wij zijn verheugd dat Ouwerkerk gekozen heeft voor samenwerking met vv Spijkenisse en deze samenwerking wil voortzetten.

    Ouwerkerk Notariaat is gevestigd in een prachtig pand aan de Boyleweg 8 te Spijkenisse.

    Ouwerkerk Notariaat verlengt sponsorovereenkomst met drie jaar