• De Technische Jeugdcommissie heeft in samenspraak met hoofdtrainer Peter Wubben en het bestuur Peter Drijver aangesteld als Hoofd Jeugdopleiding van de Spijkenisse Academy. Met Peter is gekozen voor een zwaargewicht die zijn sporen verdiend heeft in de voetballerij en met zijn ervaring en gedrevenheid een belangrijke bijdrage kan leveren aan onze jeugdopleiding.

  Peter is thans Hoofd Opleidingen bij Kozakken Boys en heeft daarvoor 20 jaar gewerkt bij FC Dordrecht waarvan 5 jaar als Hoofd Jeugdopleiding en 3 jaar als Technisch Directeur.

  Peter zal zich de komende maanden reeds gaan inleven in de club en regelmatig de club bezoeken om een beeld te krijgen van de spelers en kennis te maken met onze jeugdtrainers en vrijwilligers. Voorts zal onze huidige Hoofd Jeugdopleiding, Jeroen Bossche, regelmatig met Peter overleggen om de overdracht zo soepel mogelijk te laten verlopen.

  Wij verwachten met de ervaring en gedrevenheid van Peter een goede opvolger voor Jeroen Bossche gevonden te hebben.

  Peter Drijver nieuwe Hoofd Jeugdopleiding v.v. Spijkenisse

   

   

   

   

   

   

   

   

  Foto: Teus Admiraal

  Technische Jeugdcommissie