• De Technische Jeugdcommissie is momenteel bezig de trainersstaf van de Jeugdopleiding voor seizoen 2023/2024 in te vullen. De Technische Jeugdcommissie hoopt deze eind februari 2023 rond te hebben.

  Ruwengely Albertus zal volgend seizoen trainer zijn van Spijkenisse O16  Hij stapt door vanuit de O13.

  Het wordt voor Ruwengely het 4e seizoen als hoofdtrainer in de jeugdopleiding. Hiervoor is hij assistent geweest bij verschillende divisieteams. Het wordt voor Ruwengely een volgende stap in zijn ambitie een carrière op te bouwen als trainer. Ruwengely is in bezit van UEFA-C en is bezig met de opleiding videoanalist. Hij zal komend seizoen starten met de opleiding UEFA-B.

  Ruwengely is 25 jaar en heeft een enorme drive. Zijn gave is een bekwame staf om zich heen te verzamelen zodat hij en zijn team optimaal kunnen functioneren. Zijn uitdaging is de huidige O15 volgend seizoen weer een stap verder te brengen. In het dagelijks leven is Ruwengely werkzaam bij de Excelsior Foundation.

  Wij wensen Ruwengely veel succes met zijn nieuwe uitdaging.

   

  Ruwengely Albertus stapt door naar O16 (2023/2024)