• Een kelderkraker: Zo mogen we de wedstrijd van zaterdag 15 april 2023 wel noemen. Spijkenisse gaat in Gouda op bezoek bij Jodan Boys.

  De wedstrijd van zaterdag gaat tussen de nummers 14 en 15 van de ranglijst. Wederom een belangrijke wedstrijd, dus! De gastheren staan vier punten onder Spijkenisse en kunnen bij een overwinning weer enigszins aansluiting vinden. Bij verlies wordt het een lastige opgave om degradatie te voorkomen.

  Echter zit Spijkenisse in hetzelfde schuitje: Wordt er gewonnen, komt Spijkenisse op 27 punten en gaat het de strijd aan met SC Feyenoord, Achilles Veen en Zwaluwen om veilig te spelen of op een nacompetitieplek te eindigen. Als er niet wordt gewonnen, worden het hele spannende weken!

  De heenwedstrijd op Jaap Riedijk werd met 1-1 gelijk gespeeld.

  Steun Spijkenisse in Gouda!
  Sportpark Oosterwei
  Sportlaan 8, Gouda
  Zaterdag 15 april 2023, 14:30

  Spijkenisse gaat voor Goud(a): Jodan Boys uit