• Spijkenisse heeft de tweede helft van de competitie hervat met een monsterzege 1-8 op hekkensluiter De Dijk in Amsterdam. Trainer Peter Wubben genoot van de eerste tot de laatste minuut van zijn ploeg die fel van leer trok. Julièn Gret scoorde in acht minuten vier treffers en besliste daarmee vroegtijdig de wedstrijd.

    Zaterdag is Poortugaal de tegenstander. Poortugaal won met 3-1 de openingswedstrijd van de tweede competitiehelft van ‘s-Gravenzande en bezit momenteel de achtste plaats op de ranglijst. Winst zou een dankbaar resultaat voor de Spijkenissers zijn.

    Het is bovendien een roerige tijd op de transfermarkt. Ricardo van Twist en Sirano Kartosonto zijn bezig aan hun laatste seizoen voor groen en wit en keren beiden bij Poortugaal terug.

    Er is weer van alles te beleven op het sportpark Jaap Riedijk. Laten we de groen-witten massaal ondersteunen!
    Tot zaterdag om 14:30 uur!

    Na afloop: Feest in de kantine!