• Spijkenisse zal, na de domper bij XerxesDZB, de competitie hervatten tegen NSVV.

  Helaas kunnen we wel stellen dat de titelrace zo goed als beslist is. XerxesDZB is door de 3-0 zege van afgelopen zaterdag zo goed als kampioen.
  Voor Spijkenisse rest niets anders dan vol te gaan voor de nacompetitie. Spelers en staf zullen er alles aan doen om dit doel te bewerkstelligen.

  NSVV staat op de 8e plaats van de ranglijst. In de uitwedstrijd won het met 2-0.

  Spijkenisse - NSVV
  Zaterdag 11 mei 2024
  14:30
  Sportpark Jaap Riedijk, Spijkenisse

  Scheidsrechter Duarte is aangesteld om, met zijn ruime ervaring, de wedstrijd tot een goed einde te brengen.

  Balsponsoren
  De wedstrijdbal wordt u aangeboden door DNR Klimaat Installatietechniek en Human Industries

  Bij DNR Klimaat Installatietechniek kunt u terecht voor bijna alle disciplines van het installatievak.  Zij werken voor zowel particulieren als voor bedrijven. Het zijn gecertificeerde installatiemonteurs en adviseren u in uw keuze en zorgen dat de klus vakkundig wordt uitgevoerd. Meer informatie? klik hier

  Human Industries heeft de beste krachten uit de industrie onder één dak weten te verzamelen. Hierdoor hebben zij vele jaren ervaring gebundeld om hun klanten de beste service te bieden. Van snelle inspectie tot een complete turnaround! Meer informatie? klik hier

  Spijkenisse op pole position voor periodekampioenschap 7