• Papendrecht komt op bezoek zaterdag!

  Papendrecht bezet de 6e plek op de ranglijst en bleek in de uitwedstrijd een taaie tegenstander. Uiteindelijk was het Julièn Gret die, na een combinatie met Daan Bourgonje, de enige treffer van de wedstrijd maakte. Die voorsprong werd met man en macht succes verdedigd.

  De weersvoorspellingen zijn alvast goed! Er wordt een temperatuur verwacht van 24 graden!
  Kom dus gezellig naar Sportpark Jaap Riedijk, drink een lekker drankje en haal een lekkere hap bij onze keukentoppers!

  Spijkenisse - Papendrecht
  Zaterdag 6 april 2024, 14:30
  Sportpark Jaap Riedijk, Spijkenisse

  Balsponsoren
  Allworks
  zet zich al sinds 2004 dagelijks in om werkzoekenden, in de breedste zin van het woord, te helpen aan een baan die past bij hun mogelijkheden en ambities.
  Tegelijkertijd leveren ze hun opdrachtgevers goede en gemotiveerde medewerkers op het juiste moment om beiden succesvoller te worden. Dé perfecte match tussen kandidaat en organisatie, dat is waar zij voor gaan! Meer informatie? Klik hier

  Spijkenisse krijgt Papendrecht op bezoek

  Sponsoring, vrijwilligers, maar voornamelijk echte diehards: De familie Stroobant. Of het nu de contributie-inning, de kassa op wedstrijddagen of 'gewoon lekker' een biertje op het terras, de familie Stroobant is een echte groen-witte familie die wij nog lang op ons sportpark willen verwelkomen!