• Spijkenisse heeft op het eigen Jaap Riedijk een 0-1 nederlaag geleden tegen WNC. Michael Soepnel kroonde zich toch matchwinner.

  Vooraf was bekend dat de belangen groot waren: Spijkenisse kon over WNC heen klimmen en opstomen richting de middenmoot. WNC kon bij winst Spijkenisse op vijf punten afstand zetten.
  Of er enige spanning was? Aan het spel te zien wel. Beide ploegen waren erg slordig, maar ondanks dat creëerden zowel Spijkenisse als WNC wel kansen. Spijkenisse produceerde na ruim tien minuten een veelbelovende aanval via Donk en Bourgonje en Gret was iets later dicht bij de openingstreffer. Tussendoor had Ragip Ozrak zijn ploeg op de been gehouden met een tweetal uitstekende saves.

  Op het half uur nog een grote mogelijkheid voor Spijkenisse: Jawad Bellahsan raakte het houtwerk.

  Na de thee was het vooral Spijkenisse dat aanvallend actief was. Dat leidde echter niet al te grote mogelijkheden, hoewel Daan Bourgonje enigszins dichtbij was. Hij voerde echter zijn tot dan toe succesvolle solo te ver door, waardoor de Waardenburgse defensie kon ingrijpen. Eén van de weinige keren dat WNC ten aanval trok was het wel raak: Een afvallende hoekschop werd door Michael Soepnel in de korte hoek binnen geschoten.

  Het groen-witte slotoffensief mocht helaas niet meer baten.

  Spijkenisse - WNC 0-1 (0-0)
  70. Michael Soepnel

  Spijkenisse: Ragip Ozrak, Jayson Donk (62. Giovanni Davidse), Sirano Kartosonto, Morris de Hoog, Daan van der Harst (55. Mark Schenk), Xander Buitenhek (75. Adam El Fazazi), Julièn Gret (75. Bradley Tuinfort), Alessandro Franzoso, Daan Bourgone, Marvin van der Pluijm (55. Mika Weerts), Jawad Bellahsan.

  Foto's (Sven Tilleman): klik hier