• Spijkenisse krijgt op zaterdag 18 november bezoek van Nieuw-Lekkerland.

  De Beton Boys, zoals de bijnaam van 'het andere groen-wit' luidt, bezetten de 7e plek. Deze middenmootplek wordt mogelijk gemaakt door drie overwinningen en een dito aantal nederlagen. De meest in het oog springende uitslag was de 0-6 overwinning bij NSVV.

  Spijkenisse staat trots bovenaan de ranglijst en wil deze plek hoe dan ook behouden. Jouw support is daarom van harte welkom!
  Zien we je langs de lijn op Jaap Riedijk?

  Spijkenisse - Nieuw-Lekkerland
  Zaterdag 18 november 2023
  14:30
  Sportpark Jaap Riedijk
  Maaswijkweg 100, Spijkenisse

  De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Geert den Ouden. De voormalige speler o.a. Excelsior, RBC Roosendaal, ADO Den Haag, Willem II en De Graafschap pakte na zijn profcarrière de fluit op en doet dat alleraardigst! Eerder dit seizoen had hij, naar volle tevredenheid, de oefenwedstrijd tegen Barendrecht onder zijn leiding.

  Spijkenisse ontvangt "Beton Boys" Nieuw-Lekkerland 1

   

   

   

   

   

   

  De wedstrijdbal wordt aangeboden door Arnold Snijders Bouw en Onderhoud en Axitour Communications Solutions. 

  Arnold Snijders Bouw en Onderhoud staat bekend om de hoge kwaliteit en goede service.
  Alle soorten renovatie, nieuwbouw, verbouwingen worden piekfijn verzorgd!

   

   

   

   

   

   

  Axitour Communication Solutions is leverancier van draadloze audio communicatiesystemen, ook wel rondleidingsysteem, vertaalsysteem, vertaalapparatuur, fluisterset of fluistersysteem genoemd. Zij voorzien o.a. de scheidsrechters van de Franse voetbalbond, maar ook onze lokale toppers van VV Spijkenisse van deze makkelijk te gebruiken en nuttige systemen.

  Spijkenisse ontvangt "Beton Boys" Nieuw-Lekkerland 3

   

   

   

   

   

   

  Tot zaterdag!