• Spijkenisse speelt op zaterdag 30 september 2023 een uitwedstrijd. Brielle is de tegenstander.

  VV Brielle is ontstaan uit een fusie op 1 juli 2011 tussen WRW (Wit Rood Wit), opgericht op 2 augustus 1919, en SC Voorne, opgericht op 2 mei 1969. SC Voorne was tot 1969 de zaterdagafdeling van WRW.
  Sinds 2015 mag Brielle acteren op 1e klasse-niveau en doet dat niet onverdienstelijk. Het eindigde tweemaal op de tweede plek.
  Saillant detail: De topscorer aller tijden van de club speelt in middels in het groen-wit: Jeffrey Duijnstee.

  Spijkenisse beleefde dinsdagavond een déjà vu tegen Zwaluwen: Na een 2-0 voorsprong stond er na 90 minuten 2-2 op het scorebord. De oefenwedstrijd genoot een hoog tempo en was zodoende nuttig. Laten we hopen dat Spijkenisse dit kan vasthouden.

  De wedstrijd staat onder leiding van dhr. Hornes.

  Brielle - Spijkenisse
  Sportpark Geuzenpark
  Geuzenpark 2, Vierpolders
  14:45