• Spijkenisse heeft de status van koploper kracht bijgezet door met 0-1 van Papendrecht te winnen.

  In de beginfase van de wedstrijd raakte beide ploegen het houtwerk. De eerste grote kans van Papendrecht eindigde op de lat en een minuut later raakte Julièn Gret de paal. Even later leek Spijkenisse op voorsprong te komen, maar Gret werd teruggevlagd en -gefloten voor buitenspel. Kevin le Duc mocht na de afgekeurde treffer ook nog een duit in het "houtwerk-zakje" doen, hij raakte de lat.

  Vlak voor rust bracht Julièn Gret Spijkenisse op voorsprong. Hij rondde een combinatie met Daan Bourgonje af.

  Na de thee was Ragip Ozrak 'on fire' bij een uitbraak van de gastheren. Vlak voor tijd was het nog bijna gelijk door een gevaarlijke Papendrechtse kopstoot. Spijkenisse verdedigde de minimale voorsprong met man en macht en trok zo de drie punten over de streep.

  Papendrecht - Spijkenisse 0-1 (0-1)
  39. Julièn Gret 0-1

  Spijkenisse: Ragip Ozrak, Xander Buitenhek, Morris de Hoog, Glenn Rijsdijk, Dwaite Duurham, Alessandro Franzoso (Tiemo de Man), Julièn Gret, Daan Bourgonje (Giovano van Ree),  Dimitri Poortvliet, Rowdy Rijsdijk (Mauro Daviraz),  Kevin le Duc (Dylan de Melo da Silva Goncalves)