• Spijkenisse zal met haar vlaggenschip in seizoen 2024/2025 overstappen naar het zondagvoetbal. Met deze overstap verwacht het sneller toe te treden tot de hogere divisies van het amateurvoetbal.

    Het niveau is bij zondagteams doorgaand wat lager dan bij zaterdagteams. De verwachting is dat Spijkenisse daardoor sneller kan doorstromen naar een hoger niveau. Een hoger niveau trekt spelers, toeschouwers en sponsoren aan. Win-win-win, dus.

    Met het intreden van weekendvoetbal zal Spijkenisse vanaf de 4e divisie ook wedstrijden op zaterdagavond spelen.
    Bij verschillende regioploegen heeft dat een positief effect op bijvoorbeeld de kantineomzet. Veel bezoekers nuttigen een hapje en drankje rond een uur of 6. Ook kunnen meer bezoekers de wedstrijden van het vlaggenschip bezoeken door het tijdstip van 18:00, wat normaliter gehanteerd wordt.