• De selectie is de voorbereiding op de de tweede seizoenshelft gestart.  Komend weekend wordt afgereisd naar het fraaie sportcentrum Papendal in Arnhem voor een trainingskamp met als doel de messen verder te slijpen.

    Op zaterdag 14 januari fungeert Sparta Nijkerk op het sportpark De Ebbenhorst als tegenstander. Ook Sparta Nijkerk verkeert in degradatiegevaar (in de Derde Divisie) en moet oppassen voor lijfsbehoud. Een interessante ontmoeting dus voor de mannen van trainer Peter Wubben die de smaak al aardig te pakken krijgen dit jaar.

    Spijkenisse bereidt zich voor op de hervatting van de competitie tegen De Dijk, een uitwedstrijd die ons naar de hoofdstad Amsterdam voert. In de verte gluurt het eerste optreden voor eigen publiek tegen Poortugaal waarin Spijkenisse weer zijn beste beentje zal voortzetten.