• De sponsorcommissie zit niet stil. De gedreven leden van deze commissie zetten wekelijks stappen om als een professionele en ondernemende commissie te werk te gaan.

    Afgelopen zaterdag ontving de sponsorcommissie van Voetbalvereniging Spijkenisse daarom de "concullega's" van Brielle. Onder het genot van een heerlijke lunch werd kennis gemaakt, genetwerkt en ervaringen uitgewisseld.

    In de rust van de wedstrijd Spijkenisse - Brielle werd een nieuw initiatief gelanceerd: de Club van 100.
    Bedrijven betalen 100 euro "contributie" per seizoen met als doel het bijdragen aan de organisatie van meer sponsor- en netwerkactiviteiten.
    Met de onthulling van het speciaal ontworpen bord (aangeboden door Grado Graveertechniek, wederom bedankt!), waar de leden van de Club van 100 zichtbaar zijn met een sticker (met hun logo), is de Club van 100 officieel opgestart!

    Lid worden van de Club van 100 en met je bedrijfslogo zichtbaar zijn in ons sponsorhome? Klik hier