• Spijkenisse 2 heeft de zure nederlaag van vorige week weggespoeld door Hekelingen 2 met 4-1 te verslaan.

    Hekelingen deelde de lakens uit in het eerste half uur. De ploeg van trainer(t) Don Maertens bestookte de groen-witte verdediging veelvuldig met lange halen van achteruit, maar was bij vlagen ook middels redelijk positiespel gevaarlijk. Tot ieders verbazing pakte Spijkenisse de voorsprong. Doelman Jordi Dijkshoorn verloor knullig de bal na goed storen van de Spijkenisser aanval. Steven van Tilburg kon doeltreffend afdrukken: 1-0. Acht minuten later maakte Steven zijn tweede van de middag na een goede voorzet van Dean Carli.

    Na de thee werd hetzelfde spelbeeld getoond. Spijkenisse kwam iets beter voor de dag dan in het eerste bedrijf. Dat betaalde zich een kwartier voor tijd uit. Thijmen van de Vlekkert mocht de 3-0 binnen schieten en een minuut later bekroonde Liam van der Wijst een goed opgezette aanval. Na een aantal wissels aan Spijkenissekant profiteerde Hekelingen van het niet goed staan van de organisatie. De eindstand werd hierop op 4-1 bepaald.