• Spijkenisse 2 heeft zeer verdienstelijke met 2-2 gelijk gespeeld tegen koploper NSVV 2.

    Op een nat en snel veld 3 kwam het na enkele kansen na een half uur op voorsprong: Dave van Leerzem (NSVV) pareerde een groen-witte doelpoging met de arm, waarna de bal op de stip werd gelegd. Thijmen van de Vlekkert benutte deze buitenkans en schoot de strafschop feilloos binnen. NSVV kwam vlak voor rust nog dichtbij met een kopbal op de lat.

    Een kwartier voor tijd kwam NSVV op 1-1. Dean Wijnand kreeg de bal ongelukkig op de arm waardoor de gasten ook een strafschop mochten nemen. Doelman Rhody Crans pakte de strafschop, maar Colin Vrijlandt schoot zijn ploeg op gelijke hoogte in de rebound. Drie minuten later maakte Liam Borg "via de kluts" de 1-2.

    Het was echter Spijkenisse dat hernieuwde energie vond om alsnog een resultaat te boeken. Dean Carli zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Hij ving de bal op, kreeg misschien iets teveel ruimte van de Numansdorpse defensie, en schoot de bal snoeihard en loepzuiver via de onderkant van de lat in het doel. Een wereldgoal!