• Het is Spijkenisse 2 helaas niet gelukt om het seizoen winnend af te sluiten. In een duel des keizers baard verloor het met 1-0 bij 's-Gravendeel

    Spijkenisse 2 trad aan met 6 O18-junioren die de afgelopen weken wel vaker de equippe versterkten. Tegen het geslepen 's-Gravendeel had het jonge groen-witte collectief het op zich niet al te lastig. Vooral in de afwerking was het niet voldoende.

    Waar het Spijkenisse niet lukte om de kansen om te zetten in doelpunten, lukte dat de opponent wel eenmaal. Zodoende werd het seizoen afgesloten met een 1-0 nederlaag.

    (Foto's Sven Tilleman) - AlbumĀ klik hier

    Twee verliest slotstuk van 's-Gravendeel Twee verliest slotstuk van 's-Gravendeel 1 Twee verliest slotstuk van 's-Gravendeel 2 Twee verliest slotstuk van 's-Gravendeel 3 Twee verliest slotstuk van 's-Gravendeel 4