• De zon schijnt, de lucht is blauw, Teletubbies kom maar gauw een mooie dag voor een overwinning. Spijkenisse 2 wervelde op het hoofdveld van Jaap Riedijk met 3-0 langs De Jonge Spartaan 2.

    Na wat aftasten en kansen over en weer opende Twee de score door een eigen doelpunt. Job Bakema slingerde een vrije trap het zestienmetergebied in, waarna één van de Jonge Spartanen het eigen doel vond. Hierna waren de gasten nog gevaarlijk, echter dichter dan het houtwerk kwamen zij niet.

    In de tweede helft wist Twee de voorsprong uit te breiden. Job Bakema gaf een heerlijke pass tussendoor en stelde Thijmen van de Vlekkert in staat te scoren. Rhody Crans hield met enkele belangrijke reddingen Jonge Spartaan van scoren af en ook de verdediging gaf geen krimp.

    Vlak voor tijd sloeg Dean Wijnand toe. Dean veroverde zelf de bal, stoomde op en schoot van grote afstand hard in de benedenhoek.

    Alle foto's: klik hier