• Spijkenisse 2 heeft de volle winst gepakt. Op eigen veld werd met 3-0 van Vlotbrug 2 gewonnen.

    De wedstrijd was pas vijf minuten oud toen Steven van Tilburg een foutieve inspeelpass van de linksback van Vlotbrug afstrafte en koeltjes binnen schoof.

    Spijkenisse 2 weigerde zichzelf te belonen, veel kansen werden gemist. Vlotburg rook bloed en kwam beter in de wedstrijd. Rhody Crans hield zijn ploeg op de been met een aantal uitstekende reddingen.

    Een kwartier voor tijd leverde de geelzwarte doelman de bal in bij Thijmen van de Vlekkert die van 40 meter de bal in het doel werkte. Een prachtige goal!
    Het slotakkoord was voor O19-junior Micah de Knegt. Al vaker liet hij zijn klasse zien in 'Twee' (vorig seizoen debuteerde hij met een hattrick tegen Zinkwegse Boys) en ook nu deed hij dat. Opnieuw werd defensief geschutter omgezet in een goal.